Wizytówki multiloft

Wizytówki Multiloft / Wizytówki kaszerowane – wizytówki o wyjątkowym wyglądzie

Wizytówki multiloft produkuje się z co najmniej 2, a przeważnie z 3 warstw papieru. Skleja się go ze sobą w procesie kaszerowania. Aby uzyskać interesujący efekt wizualny, warstwy papieru powinny być w stosunku do siebie w miarę kontrastowe. Przy trzech warstwach, wewnętrzną warstwę (przekłądkę/rdzeń) wykonuje się z tzw. papieru barwionego w masie, czyli papieru w przekroju kolorowym. Do wyboru mamy kilkanaście kolorów tego typu papieru. Dwie pozostałe zewnętrzne warstwy stanowi papier biały bądź ecru, zadrukowywany zgodnie z zamysłem projektu.

 
Wizytówki multiloft Białystok
 

Grube i efektowne wizytówki typu multiloft

W zależności od ilości warstw oraz grubości papieru, finalna wizytówka może mieć papier o gramaturze 650g, 810g, 860g bądź 920g. Aktualnie posiadamy do wyboru 13 rodzajów podłoży barwionych w masie, które można zastosować jako wewnętrzną wkładkę/rdzeń.

Wizytówki multiloft, wielowarstwowe, klejone - Białystok
Wizytówki multiloft, wielowarstwowe, klejone - Białystok

Wizytówki multiloft – dopasowanie bądź kontrast.

Kolor środkowego arkusza papieru dobiera się zwykle na zasadzie dopasowania bądź kontrastu. W przypadku dopasowania kolor rdzenia występuje również w projekcie graficznym i jest nadrukowany na jednej ze stron wizytówki. Gdy zaś chcemy wnieś do wizytówki jakiś kontrast kolor rdzenia powinien być odmienny od szaty graficznej projektu.

Przeczytaj również:
Wizytówki z lakierem UV
Wizytówki multiloft – wizytówki klejone wielowarstwowe
Cennik druku wizytówek – Poznaj cenę wydruku wizytówek