• Druk wizytówek Białystok - Cennik

Projekt wizytówki

Projekt wizytówki

Projekt wizytówki Białystok W zależności od potrzeb oraz budżetu oferujemy dwie podstawowe opcje przygotowania projektu – projekt według koncepcji indywidualnej oraz taki który oparty jest na szablonie. Indywidualny projekt pozwala na większą swobodę oraz dowolne zaaranżowanie graficzne, do wykorzystania są wówczas dwie strony wizytówki. Opcja prostsza to projekt wizytówki oparty na jednym z naszych gotowych wzorów, czyli tzw. uzupełnienie gotowego projektu. Opcja ta zakłada umieszczenie elementów graficznych, takich jak logo oraz tekst, czyli danych kontaktowych w przewidzianych w projekcie miejscach. Projekt graficzny wizytówki

 

Szablonowy projekt wizytówki

  • projekt wg jednego z naszych 18 wzorów
  • wizytówka jednostronna
  • projekt z przygotowaniem do druku

Cena 50 zł netto
Projekt wizytówki według szablonu
 

Indywidualny projekt wizytówki

  • indywidualne podejście do projektu – 3 koncepcje wstępne
  • wizytówka dwustronna
  • projekt z przygotowaniem do druku

Cena 100 zł netto
Indywidualny projekt wizytówki
W naszej ofercie znajdują się również bardziej rozbudowane opcje przygotowania projektów, które obejmują oprócz zaprojektowania grafiki, przygotowanie również pliku pod specjalne techniki uszlachetnienia druku. Każda z tych technik wymaga odpowiedniej formy przygotowania oraz zachowania ścisłych wymogów technicznych. Do technik tych należą: lakier UV punktowy / wybiórczy (płaski bądź 3d), hot stamping, tłoczenie, sztancowanie itp.

Korekta graficzna plików

Poprawnie zaprojektowana wizytówka oprócz aspektu wizualnego powinna spełniać wiele wymogów technicznych. Poczynając od odpowiedniej wielkości wizytówki (tradycyjne wizytówki posiadają ustandaryzowaną wielkość), posiadać spady oraz zachowany wewnętrzny margines, nie przekraczać maksymalnej wielkości nafarbienia, nie używać wielkości czcionki poniżej określonej wielkości, posiadać skrzywione czcionki i nie wykorzystywać aktywnych efektów graficznych itp.
Często otrzymujemy od Klientów pliki które nie spełniają wielu z powyższych wymogów. Wówczas konieczna jest korekta pliku, która może być wykonana przez autora projektu wizytówki i powtórnie wysłana do sprawdzenia, bądź też zlecona nam. Sprawdzenie plików z naszej strony obejmuje wskazanie błędów bądź niedociągnięć, nie zawiera jednak instruktarzu poprawnego przygotowania bądź nauki obsługi programów graficznych.